دیدار گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس با معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی گفت:این دیدار به منظور بررسی و تبادل نظر در مورد شهرکهای صنعتی و صنایع کوچک شهرستان بروجرد بعمل آمد .

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان ، دکتر صادق نجفی معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران گفت: دولت با همه توان، آماده خدمت به صنعتگران است و وحدت و حرکت خوبی در کشور برای رفع مشکلات ایجاد شده که لازم است این راه را ادامه دهیم.

وي به تلاش هاي سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در رونق توليد و حمايت از كالاي ايراني پرداخت و گفت: تشكيل ستاد حمايت از توليد و خروج بنگاه ها از ركود ، تلاش در جلوگيري از ورشكستگي صنايع و تامين نقدينگي و مواد اوليه و راه اندازي كلينيك هاي صنعت با هدف ارتقاي بهره وري از جمله اين اقدامات خواهد بود.

گودرزی نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی نیز عنوان کرد: شهرستان بروجرد در حوزه تولید و صنعت قابلیت های فراوانی دارد که امید است با تعامل دست اندرکاران استانی تحولی عظیم در بخش تولید و اقتصاد استان ایجاد شود.

همچنین بختیار رازانی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان در این نشست بر لزوم تعامل بین نمایندگان مجلس شورای اسلامی با مدیریت شرکت شهرک های صنعتی لرستان به منظور فعال سازی و اقدامات لازم جهت توسعه شهرکهای  صنعتی و صنایع کوچک و متوسط  بروجرد تاکید کرد.