دیدار خدابخشی نماینده مردم الیگودرز با معاون وزیر و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کشور

خدابخشی  نماینده مردم الیگودرز با معاون وزیر و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کشور و تعدادی از سرمایه گذاران در خصوص سرمایه گذاری و توسعه شهرکهای  صنعتی الیگودرز دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان بختیار رازانی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان گفت : در این نشست توسعه شهرک صنعتی الیگودرز و استقرار واحدهای جدید در شهرک صنعتی الیگودرز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر گردید به منظور تسهیل در امر سرمایه گذاری خصوصا برای طرح های جدید اقدامات لازم جهت توسعه شهرک صنعتی بعمل آید .

دکتر نجفی معاون وزیر و مدیرعامل شرک شهرکهای صنعتی کشوربا اشاره به امكانات و زيرساخت هاي  مطلوب صنايع در شهركها و نواحي صنعتي استان لرستان و موقعيت استراتژيك مناسب  را از مزيت هاي شهركهاي صنعتي استان برشمرد و افزود: اين شهركها و نواحي صنعتي قابليت جذب سرمايه گذاري ها را داشته واز اين رو شايسته است مديران دستگاههاي اجرايي استان جهت همكاري با سرمايه گذاران و تامين خدمات مورد نیاز  آنها تلاشهاي مضاعفي به كار ببندند.

دکتر نجفی افزود : ما آماده واگذاری و تامین زمین و زیرساختهای لازم برای سرمایه گذارانی که با شرکت شهرکها قرارداد انعقاد نمایند هستیم و در این راستا نهایت همکاری و مساعدت را بعمل خواهیم آورد .

محمد خدابخشی نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه خواستار ارائه خدمات هر چه بیشتر و بهتر به صنعتگران شهرستان  شد و اظهار داشت: در این راستا از هر گونه همکاری و پیگیری در سطح استانی و ملی دریغ نخواهیم کرد.

 

در پایان رازانی نیز با اعلام حمایت از سرمایه گذاران و متقاضیان سرمایه گذاری در استان خاطرنشان ساخت: برای حضور متقاضیان در شهرک های صنعتی و همچنین توسعه این شهرکها برنامه ریزی شده است .