برگزاری جلسه بررسی مشکلات واحدهای صنعتی تحت تملک بانک صنعت و معدن در لرستان

برگزاری جلسه بررسی مشکلات واحدهای صنعتی تحت تملک بانک صنعت و معدن در لرستان
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان از برگزاری جلسه بررسی مشکلات ۱۶ واحد صنعتی تحت تملک بانک صنعت و معدن لرستان خبر داد
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان بختیار رازانی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان در حاشیه برگزاری این جلسه گفت : این جلسه با حضور اسماعیلی عضو هیات مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ، صفی خانی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان ، دارایی رئیس امور شعب بانک صنعت و معدن لرستان و جمعی از صنعتگران در محل سرپرستی بانک صنعت و معدن لرستان برگزار گردید .
اسماعیلی عضو هیات مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی در این جلسه اظهار داشت : در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در سال حمایت از کالای ایرانی ، واحدهای صنعتی و تولیدی تحت تملک بانک خا بمنظور افزایش ظرفیت تولید و اشتغال ، خروج از رکود و پیشگیری از اتلاف سرمایه های ملی در قالب برنامه زمان بندی تعریف شده با همکاری و عنایات بانک ها به چرخه تولید بازگشته و مجددا فعال خواهند شد .
اسماعیلی بابیان اینکه شرکت شهرکهای صنعتی ناجیان صنعتگران در عرصه تولید هستند اظهار داشت : دولت با همه ی توان آماده خدمت به صنعتگران است و وحدت و حرکت خوبی در کشور برای رفع مشکلات ایجاد شده که لازم است بانک ها هم در این راه همراهی لازم را با شرکت شهرکهای صنعتی داشته باشند .
همچنین رازانی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی بیان کرد : در این جلسه مشکلات بیش از ۱۶ واحد صنعتی مورد ارزیابی قرار گرفت.
وی در پایان گفت : فلسفه وجودی این جلسه کمک به راه اندازی مجدد واحدهای صنعتی راکدوحمایت از صنعتگران جهت افزایش تولید دانست.