برگزاری تور صنعتی و بازدید دانش آموزان از واحدهای صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی لرستان

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي لرستان از برگزاری تور صنعتی و بازدید دانش آموزان با هدف افزایش سطح آگاهی آنان، خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان، بختيار رازاني اظهار داشت: این تور صنعتی با همکاری دبستان سعادت 2 شهرستان خرم آباد با حضور 50 نفر از دانش‌آموزان این دبستان از شهرک صنعتی خرم آباد 2 برگزار شد.

 

وی گفت: در این تور علمی و صنعتی جمعی از معلمان و مسئولان آموزشی مدرسه نیز حضور داشتند و از واحد تولیدی بیستک تولید کننده انواع کیک بازدید به عمل آمد.

 

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان با اشاره به ضرورت ایجاد ارتباط مستمر و پایدار بین صنعت و مراکز آموزشی  تصریح کرد: برگزاری این تورهای صنعتی موجب افزایش سطح آگاهی دانش‌آموزان و آشنایی دانش‌آموزان با مشاغل مختلف و فرآیند تولید یک کالا خواهد شد.

 

رازانی بیان کرد: تورهای صنعتی بازدید دانشجویی و دانش‌آموزی از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی استان متناسب با رشته‌های تحصیلی آن‌ها را هماهنگ نموده ایم تا در ابعاد مختلف بتوانیم مراکز آموزشی استان را به صنعت نزدیک کنیم.

 

وی گفت: مواد اولیه، آشنایی با خط تولید، فرآیندهای ترکیب مواد، بسته‌بندی و انبار از جمله مراحلی بود که دانش‌آموزان از نزدیک با آن آشنا شدند.

 

رازانی افزود: فرهنگ سازی کار و تولید بایستی از مدارس شروع شود و دانش آموزان به فضای محیط کسب و کار آشنایی پیدا کنند تا بتوانند در آینده در انتخاب شغل خود موثر عمل نمایند.